seogen, “Turizm Otelcilik Sektörü ve Dijital Dönüşüm” Seminerine Sponsor Oldu!

seogen, “Turizm Otelcilik Sektörü ve Dijital Dönüşüm” seminerlerine sponsor oldu. egegen öncülüğünde, seogen, mapsgen ve Google AdWords sponsorluğunda gerçekleştirilen seminerlerin ilki 31 Mayıs, ikincisi 19 Haziran’da yapıldı. İlk seminere Çeşme Otelciler Birliği (ÇEŞTOB)’nin sponsorluğu renk katarken, ikinci seminere İzmir Ticaret Odası ev sahipliği yaptı. Pek çok değerli konuşmacının yer aldığı seminerlerde dijital dönüşümün önemi katılımcılara aktarıldı.

egegen izmir ticaret odası

Mapsgen, Seogen – SEO & Dijital Pazarlama Ajansı ve Google AdWords çözüm ortaklarımız ile 2.’sini düzenlediğimiz seminerimizde, dijital dönüşümün gücünü ekibimiz ile bu kez de İzmir Ticaret Odası’nda gösterdik!Özge Ersu Didem Türköz Önder Aydın

egegen paylaştı: 24 Haziran 2017 Cumartesi

 

31 Mayıs 2017 tarihinde Radisson Blu Çeşme’de gerçekleştirilen seminerde öne çıkanlar;

Banu Güsar’ın moderatörlüğünde başlayan seminer; Turizm Uzmanı, Rehber ve Belgesel Yapımcısı Özge Ersu‘nun “Turizmde Dijital Gelecek” sunumuyla devam etti. Dijital çağın turizm ve otelcilik sektörüne getirdiği yenilikleri açıklayan Ersu’nun ardından, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi ve Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı İsmail Hakkı Polat ve Kadir Has Üniversitesi iNEO Girişimcilik Merkezi Sektörel İşbirliği Yöneticisi Didem Türköz sunumlarına başladı. İsmail Hakkı Polat ve Didem Türköz, “Dijital Turizm ve Dijital Turist” sunumuyla dijital dönüşümün yaşamımızı nasıl değiştirdiğini ve turizm – otelcilik sektörüne etkilerini tüm açıklığıyla gözler önüne serdi. Son konuşmacı, seogen SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanı Önder Aydın; “2017’de Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?” sunumuyla katılımcıların karşısındaydı. Google çözümlerini ve turizm sektöründeki online tüketici davranışlarını anlatan Aydın, soru – cevap bölümüyle sunumunu sonlandırdı.

19 Haziran 2017 tarihinde İzmir Ticaret Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen seminerde öne çıkanlar;

egegen Marka Yöneticisi Selin Yılmaz’ın moderatörlüğünde saat 13.30’da başlayan seminerin ilk konuşmacısı Özge Ersu oldu. Ersu; gelişen teknoloji ve internet kullanımı ile otelcilik sektöründe nelerin değiştiği, turizm acentelerinin bu çağa ayak uydurabilmeleri adına neler yapmaları gerektiğini açıkladı. Kadir Has Üniversitesi iNEO Girişimcilik Merkezi Sektörel İşbirliği Yöneticisi Didem Türköz “Dijital Turizm ve Dijital Turist” sunumuyla seminerin ikinci konuşmacısıydı. Dijital dönüşümün Turizm ve Otelcilik sektörünü nasıl etkilediğini, otel ve turizm acentesi sahiplerinin neler yapması gerektiğini açıklayan Türköz’ün ardından sunum sırası seogen SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanı Önder Aydın’ındı. Aydın, “2017’de Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?” ismini verdiği sunumunda 2016 yılının raporlarına göre dijital dünyada yaşanan değişiklik oranlarını, tüketici davranışlarının hangi yöne evrildiğini, Google AdWords reklamlarının ne demek olduğunu ve bu reklamların otellere olan etkisini açıkladı.

seogen olarak “Turizm Otelcilik Sektörü ve Dijital Dönüşüm” seminerlerine sponsor olmaktan mutluluk duyuyor, bu seminerlerin devam etmesini, dijital dönüşüm farkındalığının daha çok kişiye aktarılmasını diliyoruz.

0 Yorum
Yorumlar