seogen ile Altın Yunus Resort & Termal Otel İş Birliği Sağlandı!

Çeşme’nin kalbinde yer alan konumuyla, 1974 yılından bu yana hizmet veren Altın Yunus Resort & Termal Otel ile seogen iş birliği sağlandı. Türk turizminin öncülerinden olan Altın Yunus, dijital pazarlama hizmetleri için seogen’i tercih etti. Altın Yunus’a; AdWords reklamları, Sosyal Medya Reklamları (Facebook, Instagram) ve programatik reklam hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetler sayesinde işletmenin bilinirliğinin daha artmasını sağlayacağız.

Altın Yunus Resort & Termal Otel İçin Neler Yapıyoruz?

AdWords Reklamları

Arama motoru reklamları arasında en çok tercih edilen reklam modeli AdWords’tür. AdWords, Google’ın sunduğu bir reklamcılık hizmeti olduğundan, daha fazla kişiye erişmek adına milyonlarca işletme tarafından kullanılmaktadır. Altın Yunus Resort & Termal Otel için de AdWords reklam kampanyalarını yöneteceğiz. Böylelikle hedeflenen anahtar kelimelerde arama yapan kullanıcıların karşısına işletmenin reklamının çıkmasını sağlayacağız.

Sosyal Medya Reklamları

  • Facebook Reklamları: Hem ülkemizin hem de dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Facebook’tur. Facebook üzerinden verdiğimiz reklamlarla marka bilinirliğinin artmasını, potansiyel müşterilere erişebilmeyi ve dönüşüm alabilmeyi amaçlıyoruz.
  • Instagram Reklamları: Son dönemlerin en popüler sosyal medya platformu olan Instagram, işletmelerin hedefledikleri kitleye erişmesi için oldukça ideal bir mecradır. Oluşturduğumuz Instagram reklam kampanyaları sayesinde marka bilinirliğinin artmasını, mevcut müşterilerinin sadıklaştırılmasını ve potansiyel müşterilere ulaşarak otel rezervasyonların çoğalmasını amaçlıyoruz.

Programatik Reklam

Dünyanın yükselen reklamcılık türlerinden biri programatik reklamcılıktır. Programatik reklam, reklam satın alma işlemlerinde manuel hiçbir şeyin kullanılmadığı, son derece sistematik ve daha fazla verim alınmasını sağlayan bir reklamcılık türüdür. Kişi bazında hedefleme sağlayan bu reklamcılık türü ile müşterilerin özel hissetmesini sağlıyoruz.

0 Yorum
Yorumlar