Lınkedın Reklamları

Markanız iş dünyasındaki kişi, kurum ve kuruluşlara ulaşmak istiyorsa sosyal medya reklamları arasında seçeceğiniz tek reklam türü LinkedIn reklamları olmalıdır. Çünkü LinkedIn sayesinde profesyonel çalışan, yönetici ve markalara kolay bir biçimde erişebilirsiniz. Bu kişilere erişebilmek adına kullanabileceğiniz farklı LinkedIn reklam modelleri bulunmaktadır. Bu modeller;

  • Sponsorlu İçerik
  • Metin Reklamları
  • Resim Reklamları

Bu reklam modelleri kullanılarak LinkedIn’de ulaşılmak istenen business kitleye ulaşılabilir. Fakat LinkedIn diğer sosyal medya platformlarıyla karşılaştırıldığında daha titiz ve daha dikkatli davranılması gereken bir mecradır. Bu yüzden profesyonel kişilerle reklam kampanyaları yürütülmelidir. Seogen de profesyonellik konusunda kendini kanıtlamış bir kadroyla hizmet vermektedir. Bu noktada seogen’le çalıştığınız durumda yayınlanan reklamlardan en hızlı şekilde geri dönüşler alabilirsiniz.

LinkedIn; dünyanın en büyük profesyonel ağıdır. Business dünyasındaki çalışanlara, yöneticilere ve firmalara LinkedIn üzerinden oldukça kolay bir biçimde ulaşma imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda LinkedIn bir pazarlama aracı olarak da kullanılabiliyor. LinkedIn reklamları sayesinde hedeflenen kitleye ulaşmak çok basittir. Reklam hedeflemelerinizi yaparken firmanıza değer veren kişileri göz önünde bulundurmalısınız. Doğru hedef kitleye ulaşabilmek adına; iş unvanı, şirket, kıdem gibi demografik özellikleri kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca karar alıcıları ve yöneticilerin görmesini sağlayacak reklamlar oluşturmaya özen göstermelisiniz. Çünkü bu kişiler bir ürün, hizmet veya fırsat adına etkili olacak kişilerdir.

LinkedIn reklamları ile kolay ve etkili reklamlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca bütçenizi ve maliyetlerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Esnek fiyatlandırma seçenekleri ile harcamalarınızın kontrolünü yapabilirsiniz. Belirlediğiniz bütçeyle reklam kampanyası vermeye başlayabilir ve istediğiniz zaman bu kampanyayı durdurabilirsiniz.

LinkedIn Reklam Modelleri Nelerdir?

Sponsorlu İçerik

Sponsorlu içerik sayesinde firmanızın güncellemelerini daha fazla insana aktarabilir ve yeni takipçiler kazanabilirsiniz. Kapsamlı hedefleme seçenekleriyle sadece doğru kitleye ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Sponsorlu içerikleri ister tablet, ister telefon, isterseniz de masaüstü yayınlayabilirsiniz. Sponsorlu içerik reklamlarında bütçenizi kendiniz belirliyor ve tıklama başına maliyet ya da gösterim başına maliyet seçeneklerinden size uygun olanı seçebiliyorsunuz. Dönüşüm izleme ile LinkedIn reklamlarından elde edilen potansiyel müşteri sayısını görebiliyorsunuz.

Sponsorlu InMail

LinkedIn mesajlaşma vasıtasıyla gönderilen ilgili içerikli kitleleri hedeflemeyi kolaylaştıran reklam modellerinden biridir. Sponsorlu InMail mesajları sadece kullanıcılar LinkedIn’de aktif ise gönderilir. Böylece mesajın farkındalığının artırılması sağlanmış olur. Sponsorlu InMail ile web seminerlerin veya etkinlikler için kişisel davetlerde bulunarak kayıtlarınızı artırabilirsiniz. Ayrıca hedeflediğiniz ürün ve hizmet tanıtımları sayesinde geri dönüşleri artırabilirsiniz.

Metin Reklamları

LinkedIn reklam modelleri arasında en çok tercih edilen reklam modeli metin reklamlarıdır. Metin reklamları ile hedeflediğiniz kitleyi firmanızın web sitesine ya da açılış sayfasına yönlendirme şansına sahipsiniz. Tıklama başına ve gösterim başına maliyet olmak üzere iki farklı bütçe seçeneği vardır. Metin reklamları ile hedeflediğiniz profesyonel kullanıcıları seçebilirsiniz. Ayrıca dönüşüm izleme ile kazandığınız müşterilerin sayısını takip edebilirsiniz.

LinkedIn Reklam Yayınlama


Sponsorlu İçerik
Sponsorlu İçerik
LinkedIn anasayfasında içeriğimiz kullanıcılara sponsorlu bir şekilde gösteriliyor ve etkileşimi artırmış oluyoruz.
Metin Reklamları
Metin Reklamları
Metin reklamları ile LinkedIn’da ilgili alanlarda reklam yapmak istediğimiz marka ve ürünü tanıyor ve dönüşümü artırıyoruz.
Resim Reklamları
Resim Reklamları
Resim reklam yayınlayarak görüntülü bir şekilde ürün tanıtımı yapabiliyor ve çok fazla kişiden geri dönüş elde ediyoruz.
Sponsorlu InMail
Sponsorlu InMail
Hedef kitlenize giren LikedIn kullanıcılarına sponsorlu bir şekilde InMail gönderiyor ve yazışmayı sürdürme veya web sitesi ziyareti elde edebiliyoruz.
Dynamics Ads
Dynamics Ads
LinkedIn’da hedef kitlenize giren kişilere dinamik bir şekilde reklam göstererek firma veya şirket hesabınızın takip edilmesini salıyoruz.
Display Ads
Display Ads
Görüntülü reklamlarla firmanızı en geniş hedef kitleye ulaştırıyor ve amaçlanan hedefi gerçekleştiriyoruz.

Teklif Alın