Gizlilik Sözleşmesi

 

 

seogen.com bir Gen Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. yapımıdır. SEO, SEM, Sosyal Medya ve benzeri konular üzerine makale, haber, video, görsel gibi tüm içeriklerin hakları Gen Bilişim’e ait olup, kullanıcılar izinsiz olarak seogen.com tarafından hazırlanan içerikleri kopyalayamaz ve/veya kullanamaz. Kopyalama ve kullanma yasağı, seogen.com tarafından uygun görülen, paylaşım hakkı ve izni verilmiş mecraları kapsamamaktadır. seogen.com istediği zaman yazılı, görsel, video vb. içerikleri değiştirebilir, kaldırabilir, güncelleyebilir, ekleme veya çıkarma yapabilir.

Kullanıcı, seogen.com’a giriş yaptığı andan itibaren belirli servis, arayüz vb. işlevlere erişim ve kullanım hakkı kazanır. Kullanıcı, seogen.com’da yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili kararını sitedeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili ürün ve hizmetlere ilişkin seogen.com’un maddi ve/veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul eder. Kullanıcı, web sitesinde verilen bilgilerden dolayı zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. seogen.com, web sitesinin kullanım amaçları doğrultusunda, gerekli gördüğü noktalarda kullanıcıların bilgisayarlarına Cookie (çerez) yazılımı yerleştirebilir.

Bununla birlikte seogen.com kullanıcıların IP bilgilerini, kullanıcıların tanımlanmasını sağlamak ve demografik bilgi toplamak amacıyla kayıt altına alabilir. seogen, aksi belirtilmediği sürece toplanan kullanıcı bilgilerini sadece kendi iş akışı için kullanmayı, üçüncü kişilerle paylaşmamayı ve herhangi bir kuruluş veya şirkete satmamayı kabul ve taahhüt eder.