wordpress

En İyi WordPress E-Ticaret Temaları

WordPress, PHP ile yazılmış, çevrimiçi, açık kaynak kodlu bir web sitesi oluşturma aracıdır. Bu aracı kullanarak yüksek kaliteli E-Ticaret siteleri oluşturabilirsiniz. WordPress bünyesinde çok fazla tema bulunduran bir içerik yönetim sistemidir. Bu temalar arasından en iyi WordPress E-Ticaret temaları nelerdir listeledik.

En İyi WordPress E-Ticaret Temaları Nelerdir?

Storefont

Storefront, WooCommerce projeniz için en iyi WordPress E-Ticaret temalarından biridir. Woothemes geliştiricileri tarafından tasarlanmış bir temadır. Farklı şablon yapısına, renk seçeneklerine, responsive tasarıma, çok amaçlı widgetlara ve kişiselleştirilebilirlik vb. özelliklere sahiptir.

Fiyat: Ücretsiz

Eightstore Lite

Online mağaza kurmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir WooCommerce temasıdır. Eightstore Lite tema; güzel tasarım, kutulu / tam genişlikli düzen, yüksek yapılandırılabilir giriş sayfası, ürün kaydırıcısı, gelişmiş istek listesi, seçkin ürün gösteri listesi, YouTube video entegrasyonu, birden fazla kategori görüntü düzeni, ürün ve postayla arama, tanıtım CSS3 animasyon, RTL desteği, SEO dostu, hızlı yükleme, ödeme / ortak logosu vitrini, hareket çağrısı, ana sayfadaki bloglar, referanslar, 4 kenar çubuğu seçenekleri, tipografi seçeneği, tam olarak duyarlı, tarayıcı uyumlu gibi özelliklere sahiptir.

Fiyat: Ücretsiz

SKT Bakery

En iyi WordPress E-Ticaret temalarından biri olan SKT Bakery; pasta, hamur işleri, kafe, restoran, kahve, alışveriş gibi yemek ve içecek odaklı bir temadır. Responsive tasarım ve Google mobil uyumlu hızlı bir temadır. Dükkan ve E-Ticaret için WooCommerce uyumludur ve modern bir görünümdedir. Renkler, arka planı ve metni değiştirilebilir.

Fiyat: Ücretsiz

Virtue

Virtue, çok yönlü, WooCommerce uyumlu bir temadır. Portföy yazıları ve çalışmalarınızı mükemmel bir stille gösterecek sayfalar ile birlikte gelir. Çok yönlü tasarım, her türden işletme, çevrimiçi mağaza, portföy veya kişisel site için mükemmeldir.

Fiyat: Ücretsiz

Flat Responsive

Ciddi bir kurumsal tema arayanlar için idealdir. Duyarlı tasarım, çoklu blog düzeni seçenekleri, retina hazır grafikler, çeşitli sayfa şablonları, yazı biçimleri, muhteşem tipografi öğeleri, widget konumları, özel bir çocuk teması, WooCommerce desteği, Jetpack desteği, video öğreticiler ve daha pek çok farklı özelliğe sahiptir.

Fiyat: Ücretsiz

Shophistic Lite

En iyi WordPress E-Ticaret temalarından biri de Shophistic Lite‘dır. Kolay özelleştirme, CSS animasyonları, retina görüntüler üzerinde en iyi kalitede görüntü gösterimi, Responsive tasarım ve hazır çeviri gibi özelliklere sahiptir.

Fiyat: Ücretsiz

Xcel

En iyi WordPress E-Ticaret temalarından biri de Xcel‘dir. Masaüstünden mobil cihaza tamamen duyarlı modern ve yaratıcı bir tasarımdır. Xcel’in WordPress Özelleştiricisine yerleştirilmiş birtakım ayarları vardır. Böylece canlı olarak değişiklik yapabilirsiniz. SiteOrigin’in kullanımı kolay sürükle ve bırak, Page Builder ve Xcel’in çoklu sayfa düzenleri ile birlikte, widget’ları kullanarak istediğiniz herhangi bir sayfa düzenini kolayca oluşturabilirsiniz. Xcel’e WooCommerce eklentisini yükleyerek ve kendi E-Ticaret mağazanızı oluşturarak çevrimiçi mağazanızı kolayca oluşturabilirsiniz. Çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Fiyat: Ücretsiz

Tyros

En iyi WordPress E-Ticaret temalarından biri olan Tyros sayesinde web sitenizin tüm kontrolünü ele alabilirsiniz. WooCommerce ile tamamen uyumlu olan, profesyonel bir işletme ya da çevrimiçi bir E-Ticaret mağazası için kullanımı kolay, modern, mobil duyarlı, kayar kapaklı bir temadır. Duvar kağıdı ağlarına, ilgi çekici renklere, arka plan desenlerine, yazı tipi simgelerine ve önyükleme ile birlikte 7 widget yer tutucusuna sahiptir.

Fiyat: Ücretsiz

The Optimizer

En iyi WordPress E-Ticaret temalarından biri olan The Optimizer, çok sayıda güçlü özelliklere sahip olan, çok amaçlı bir temadır. Bu tema, herhangi bir koda dokunmadan canlı olarak her ögeyi özelleştirebilmenizi sağlar. Optimize edici, HTML5 ve CSS3 ile % 100 yanıt veren, SEO dostu, mobil olarak optimize edilmiş, güvenli ve temiz koda sahip bir temadır.

Fiyat: Ücretsiz

Generate Press

Hızlı, hafif, mobil duyarlı, en iyi WordPress E-Ticaret temalarından bir tanesidir. Tüm tarayıcılarla, WooCommerce ve Buddypress uyumludur. % 100 çeviri özelliğine sahiptir ve  % 100 SEO uyumlu bir tema arayanlar için oldukça idealdir.

Fiyat: Ücretsiz

0 Yorum
Yorumlar