wordpress temaları

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

Dünyada en fazla kullanılan içerik yönetim sistemlerinden biri de WordPress’tir. Açık kaynaklı ve ücretsiz olan bu sistem, kısa bir sürede kendi sunucunuza kurulum yapabilmenizi sağlar. Ardından sitenizi yayınlayabilir, içerik eklemeye başlayabilirsiniz. WordPress kullanma noktasında çok bilgisi olmayan ya da yeni bir web sitesi kurmak isteyen kurmak isteyen kişiler için en iyi ücretsiz WordPress temalarının neler olduğunu listeledik.

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları Nelerdir?

Parallax One

Parallax One, geniş bir cihaz yelpazesinde minimum yeniden boyutlandırma, kaydırma ile en uygun görüntüleme deneyimi, kolay okuma ve gezinme sağlamak için tamamen duyarlıdır. Parallax efektli sayfalar oluşturabilir, görüntüleri yükleyebilir, metin ve buton gibi bazı ögeleri yerleştirebilirsiniz.

Sydney

En iyi ücretsiz WordPress temalarından olan Sydney, şirketler ya da serbest çalışanların çevrimiçi varlığını oluşturmak için hızlı bir yol sağlayan güçlü bir iş temasıdır. Tüm Google fontlarını, derin renk denetimini, düzen denetimini, logo yüklemesini, tam ekran kaydırıcı, üstbilgi görüntüsü, navigasyon ve çok daha fazla erişim gibi pek çok özelleştirme şansı sunar. Ayrıca Sydney ilgi çekici bir ön sayfa oluşturmak için ihtiyaç duyulan tüm yapıları sağlar.

Zerif Lite

Arka planda tam genişlikte bir resim ve en üstte basit beyaz bir menü çubuğu bulunan, çok amaçlı, en iyi ücretsiz WordPress temalarından biridir. Her türlü işe çok iyi uyabilen, zarif ve modern bir tasarımla gelir. Zerif Lite; klasik paralaks efekti ve canlı animasyonlar ile interaktif ve renkli bir arayüze sahiptir. Zerif Lite; duyarlı bir tasarım, temiz ve onaylanmış bir kod, düzgün parallax kaydırma, WooCommerce entegrasyonu, blog düzeni, tema seçenekleri paneli, özel şeritler, yavaş yükleme etkisi, tam çeviri, kolay bir iletişim formu, özel içerik blokları ve daha birçok özelleştirme seçeneği sunar.

Shoplsle

E-Ticaret siteleri için en iyi ücretsiz WordPress temalarındandır. ShopIsle, WooCommerce ile entegre edildiği için WordPress sitesinde en iyi ürünlerinizi satabilirsiniz. Bu site sayesinde online mağazanız şaşırtıcı derecede zarif ve çekici görünecek, ayrıca modern bir tasarıma sahip olacaktır. Ayrıca bu tema, kolay bir iletişim formu ve hakkımızda sayfası sunar. Bunların yanında responsive tasarıma sahip olduğu için mobil cihazlarda da rahatça kullanılabilecek.

SimpleShift

Çekici, esnek, çok amaçlı ve en iyi ücretsiz WordPress temalarından bir tanesidir. Her ölçekteki işletmeler için mükemmel olan SimpleShift‘in, küçük perakende mağazalar ve büyük yaratıcı ajanslarda iyi çalıştığını göreceksiniz. Sınırsız destek, responsive tasarım, WooCommerce desteği, sınırsız renk, parallax, SEO optimizasyonu, özel bültenler sunar.

ColorMag

ColorMag, magazin stili taşıyan en iyi ücretsiz WordPress temalarındandır. Haber, gazete, dergi, yayıncılık, iş dünyası ve her türlü site için uygundur. Dergi stil tasarımı, WooCommerce desteği, ileri tipografi, çoklu renk seçeneği, birincil renk seçeneği, RTL desteği, özel pencere ögeleri sunan bir temadır.

Astrid

Astrid hızlı bir şekilde harika bir ticaret sitesi hazırlamanıza yardımcı olan en iyi ücretsiz WordPress temalarından biridir. Renk seçenekleri, yazı tipleri, tam genişlik başlık imgesi, özel widget’lar, blog seçenekleri ve diğer birçok ilginç ve kullanışlı seçenekleri ile ihtiyacınız olan tüm özellikler bu temada sizi bekliyor.

Spacious

İş amaçlı kullanılan en iyi ücretsiz WordPress temalarındandır. İşiniz, portföyünüz, blog tutabilmeniz veya herhangi bir site türünüz için kullanabilirsiniz. Spacious; iş şablonu, widget alanları, özel pencere ögeleri, arama motoru optimizasyonu, ileti tipografi, çoklu renk seçeneği, WooCommerce desteği, RTL desteği ve sosyal simgeler sunar.

Bento

En iyi ücretsiz WordPress temalarından biri de Bento’dur. Bento, yapım kalitesi ve birinci sınıf tasarımının yanı sıra güçlü özelliklerle doludur. Ayrıca kullanımı ve özelleştirilmesi oldukça kolaydır. Sürükle-Bırak içerik oluşturucu, mobil cihazlara uyum, sınırsız renk kombinasyonu, E-Ticaret entegrasyonu, yapılandırılabilir sayfa şablonları, gelişmiş yazı tipi ayarları ve daha pek çok farklı özellik sunar.

0 Yorum
Yorumlar