Ankara SEO

Arama motoru sonuçlarında ilk sayfada yer almanın öneminin farkında olan markalar, web sitelerinde SEO çalışmalarına yer vermektedirler. Ancak bunun henüz farkında olmayan ve bu nedenle sektörün gerisinde kalan işletmeler için seogen olarak SEO hizmeti sunmaktayız. Ankara SEO firmalarından biri olarak verdiğimiz tüm SEO hizmetleri ile markaların yanındayız. Peki neden işletmelerin SEO’ya ihtiyacı vardır? İşte yanıtı;

Web site trafiğinizin büyük bir kısmı arama motorları tarafından yönlendirilir. Sosyal medya ve diğer kanallar web sitenize ziyaretçi yönlendiriyor olsa da arama motorları internet kullanıcıları için birincil yönlendirme şeklidir. Arama motorları, web sitelerinin sundukları şeyleri arayan kullanıcılar için hedefli trafik sağlarlar. Eğer arama motorları sitenize bulamıyorsa ya da sitenizdeki bir içeriği veritabanına eklemiyorsa, sitenize trafik çekemeyecek ve markanız açısından pek çok fırsatı kaçıracaksınız.

Ayrıca arama sorguları oldukça büyük öneme sahiptir. Arama motoru trafiği bir kuruluşun ne kadar başarılı olduğunu gösterir. Hedeflenmiş trafik, bir web sitesi için diğer pazarlama kanallarında olduğu gibi tanıtım, gelir ve pozisyon katkısı sağlar. SEO’ya yapılan yatırım diğer tanıtım türleriyle kıyaslandığında olağanüstü bir getiri düzeyine sahiptir.

İşte tüm bu nedenlerden dolayı web sitenizin SEO’ya ihtiyacı vardır. Siz de Ankara’da hizmet vermekte olan bir markaysanız ve marka bilinirliğinizin artmasını, web sitenize gelen organik ziyaretçileri müşteriye dönüştürerek ürün ve hizmet satışlarınızın çoğalmasını hedefliyorsanız Ankara SEO hizmeti almanız bir tercih değil, zorunluluktur. Bu hizmet için seogen ekibinin tecrübelerinden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir!

TEKLİF ALIN